Медичний факультет 4 курс 8 семестр Тема 2

 
 

Медичний факультет 4 курс 8 семестр Тема 2

Гестози вагітних. Ранні гестози — блювота, надмірна блювота. Клініка, діагностика, лікування. Показання до переривання вагітності.Медичний факультет 4 курс 8 семестр

Тема 2
Гестози вагітних. Ранні гестози — блювота, надмірна блювота. Клініка, діагностика, лікування. Показання до переривання вагітності.


1 Вагiтна в термiнi 6 тижнiв скаржиться на блювання до 15-20 разiв на добу. За останнi 2 тижнi схудла на 2 кг. Вагiтна млява, апатична. Пульс 100 на хв., температура 37,3 С. З боку внутрiшнiх органiв патологiї не спостерiгається. При бiохiмiчному дослiдженнi кровi - пiдвищений вмiст залишкового азоту. У сечi ацетон та слiди бiлка. Дiагноз?
A. Харчова токсикоiнфекцiя
B. Блювання вагiтних середньої тяжкостi
C. Блювання вагiтних легкої тяжкостi
D. Нестримне блювання вагiтних
E. Хвороба Боткiна

2 Вагiтна у термiнi 9-10 тижнiв скаржиться на блювання до 10 разiв на добу, значне слиновидiлення. За 2 тижнi вага тiла знизчилася на 1 кг. АТ 100/60, пульс 110 уд. за хв. Шкiра суха, блiда. Вагiтна психiчно лабiльна. Дiурез знижений. Дiагноз?
A. Блювання вагiтних середньої тяжкостi
B. Блювання вагiтних надмiрне
C. Блювання вагiтних легкої тяжкостi
D. Хвороба Боткiна
E. Харчова токсикоiнфекцiя

3 На прийом до дільничого гінеколога звернулася вагітна в малому терміні вагітності з симптомами дерматозу вагітних. Які клінічні ознаки при цій патології спостерігаються найбільш часто?
A. Герпес.
B. Кропивниця
C. Екзема.
D. Ерітема.
E. Свербіж.

4 Жінка 28 років пред'являє скарги на нудоту, блювоту до 10 разів протягом доби . Відзначає зниження маси тіла, сухість шкіри. Серцебиття до 100 уд/хв. Температура тіла 37,20 . Знижен діурез. Після проведення ультразвукового дослідження була виявлена вагітність у терміні 5-6 тижнів. Діагноз?
A. Блювота вагітних середньої тяжкості
B. Блювота вагітних (легка форма)
C. Прееклампсія 1 ступеня
D. Передчасне переривання вагітності
E. Імунологічний конфлікт

5 Вагітна доставлена машиною швидкої допомоги на ношах. Вагітність третя, строк вагітності 9-10 тижнів. Дві перші вагітності перервані по медичним показанням в зв'язку з тяжким гестозом - надмірною блювотою вагітних. В минулому жінка перенесла хворобу Боткіна. Стан вагітної тяжкий. Блювота більше 20 раз на добу. Шкіра суха, з жовтяницею, анемія. З ротової порожнини - запах ацетону. В сечі - сліди білірубіну, ацетон - +++, сліди білка, циліндри. Який вірогідний паталогічний стан розвинувся на фоні вагітності? Вагітна доставлена машиною швидкої допомоги на ношах. Вагітність третя, строк вагітності 9-10 тижнів. Дві перші вагітності перервані по медичним показанням в зв'язку з тяжким гестозом - надмірною блювотою вагітних. В минулому жінка перенесла хворобу Боткіна. Стан вагітної тяжкий. Блювота більше 20 раз на добу. Шкіра суха, з жовтяницею, анемія. З ротової порожнини - запах ацетону. В сечі - сліди білірубіну, ацетон +++, сліди білка, цилінд_ри. Який вірогідний паталогічний стан розвинувся на фоні вагітності?
A. Гостра жовта дистрофія печінки
B. Надмірна блювота вагітних
C. Гострий гепатит
D. Цукровий діабет
E. Хвороба Боткіна


Создан 14 фев 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
http://kondikplus.io.ua/ Погода в Киеве Одноклассники.ru - Поиск одноклассников, однокурсников, бывших выпускников и старых друзей
Med-Doc.INFO - Портал для врачей, студентов, пациентов. МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей
Переводчик онлайнMeToYou.Mole.ru — Me To You стафф! CO.KZ WebGroup Занесено в каталог Deport.ru ГЕМОФИЛИЯ. Нужна ваша помощь! SOS! Благотворительный Фонд АДВИТА. Сбор пожертвований на лечение детей, больных онкологическими заболеваниями Шпаргалки для школьников и студентов. Большой архив шпор! Шпоргалки на все предметы! Рефераты! Курсовые! Дипломы!!! Украинская Баннерная Сеть Скачать файл shrek-old.mpg с upload.com.ua
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Медицина для лікарів, студентів, пацієнтів.
Врачам, студентам, пациентам медицинский портал, рефераты, шпаргалки медикам, болезни лечение, диагностика, профилактика - Tuesday, 29 May 2007
Банк доноров клеток крови в СПбГМУ. Жизнь ребенка, больного лейкозом, в твоих руках!

Инструкция по уходу за детьми


ЯПлакалъ: Инструкция по уходу за детьми »